Porsche to nie tylko luksusowa marka. To również kwintesencja doświadczeń, towarzyszących czystej radości jazdy. W Łodzi, w pobliżu Autostrad A1 i A2 oraz trasy S8, stworzyliśmy miejsce, gdzie miłośnicy motoryzacji, mogą poznać możliwości marki Porsche i na własnej skórze poczuć towarzyszące jej emocje. W województwie łódzkim jesteśmy jedynym obiektem autoryzowanym przez Porsche AG.

Podobnie, jak marka Porsche, bezkompromisowo wyznajemy najwyższe standardy, gwarantujące satysfakcję klientów. Każda pracująca tutaj osoba jest prawdziwym pasjonatem, który kocha samochody i kocha to, co tutaj robi. Dzięki temu spełnienie nawet najbardziej wymagających i indywidualnych oczekiwań naszych klientów staje się możliwe. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie wyboru pojazdu Twoich marzeń, tutaj ją znajdziesz. A może, jakieś elementy użytkowania wymagają wyjaśnienia eksperta? Nasze drzwi stoją otworem dla wszystkich entuzjastów motoryzacji.

Pomimo tego, że jesteśmy ekspertami, wciąż poszerzamy swoją wiedzę i doskonalimy umiejętności. Tym samym zapewniamy klientom profesjonalną obsługę we wszystkich obszarach naszej działalności – od sprzedaży samochodów nowych i używanych, przez serwisowanie pojazdów, które trafiają pod nasze skrzydła, kończąc na sprzedaży i rekomendacji części zamiennych oraz akcesoriów. To, co nas wyróżnia i pozwala sprostać wymagającym potrzebom entuzjastów motoryzacji, to również nowoczesne zaplecze technologii serwisowej, które na każdym etapie, wspiera codzienną pracę naszych fachowców.

Porsche Centrum Łódź wchodzi w skład grupy Krotoski – jednej z najwięjszych firm dealerskich w całej Polsce. Jej początki sięgają 1987 roku, jednak do dzisiaj w całości stanowi ona kapitał polski. Oprócz autoryzacji dealerskiej Porsche grupa Krotoski posiada również autoryzacje Audi, Volkswagen oraz Skoda. Jej punkty dealerskie zlokalizowane są w centralnej Polsce – obok Porsche Centrum Łódź działają również punkty w Warszawie, Nadarzynie, Wolicy oraz w Częstochowie.

Zależy nam na klientach, dlatego chcemy budować z nimi długotrwałe relacje, oparte przede wszystkim na wspólnej miłości do pojazdów klasy premium. Nasza codzienna praca stanowi sumę wiedzy, wieloletniego doświadczenia i profesjonalizmu, którą uzupełniamy o potężną dawkę pasji do tego, co robimy. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom nie tylko płynne, ale również możliwie bezpieczne użytkowanie pojazdów.

Przyjdź, poznaj nas i poczuj emocje towarzyszące marce Porsche.