Chronimy to, co najważniejsze, baner 2021

Chronimy to, co najważniejsze.

Zapewnij swojemu Porsche dodatkową gwarancję nawet na 15 lat.

Jakości Porsche jesteśmy pewni zawsze. Możemy więc bez wahania zaproponować Ci dodatkową gwarancję na Twoje Porsche. I to nawet do 15 lat. Jeśli Twój samochód wciąż ma gwarancję, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie nową umowę. Jeśli nie, pozwól nam ocenić, w jakim stanie jest Twoje auto teraz. Sprawdzimy w nim 111 punktów kontrolnych i doprowadzimy je do stanu bliskiego fabrycznemu.

W ramach ubezpieczenia kosztów naprawy
Porsche Approved zapewniamy:


 • radość z jazdy bez względu na to, gdzie akurat się znajdziesz
 • nadzór przeszkolonego zespołu serwisowego
 • korzystanie wyłącznie z oryginalnych części
 • bezpłatną naprawę i wymianę części
 • bezpłatne wsparcie w każdym Porsche Centrum w Polsce

Możesz z niego skorzystać, jeśli:


 • właśnie nabyłeś nowe Porsche
 • postanowisz przedłużyć obecną ochronę
 • Twoje Porsche nie jest objęte gwarancją,
  ale pomyślnie przejdzie 111-punktową kontrolę
 • kupisz używane auto Porsche bez aktywnej ochrony
Formularz kontaktowy

Wygląd zewnętrzny:

elementy nadwozia tworzą harmonijną całość i niepowtarzalny styl Porsche. Dlatego właśnie sprawdzamy dokładnie nadwozie, aby mieć pewność, że każdy z jego elementów zachował swą jakość i nienaganny stan.

Płyny:

sprawdzamy poziom płynów – oleju silnikowego, płynu hamulcowego i chłodzącego. W razie konieczności uzupełniamy je do optymalnego stanu.

Dokumentacja pojazdu:

kompletna historia serwisowa w książce gwarancyjnej jest niezmiernie ważna. Właściwe serwisowanie zapewnia kierowcom nie tylko spokój, ale także gwarantuje utrzymanie wysokiej wartości pojazdu. Sprawdzamy, czy obowiązkowe wyposażenie samochodu i elementy, które zapewniają bezpieczeństwo, są kompletne i zgodne z normami jakości Porsche.

Wnętrze:

aż 39 ze 111 punktów na liście kontrolnej dotyczy wnętrza. Testujemy elementy gwarantujące bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom. Sprawdzamy systemy informacyjno-rozrywkowe oraz systemy multimedialne, a także wszystkie opcje personalizacji wnętrza.

Analiza pojazdu:

poddajemy analizie wszystkie zapamiętane przez pojazd usterki. Sprawdzamy, czy wskazanie licznika kilometrów jest właściwe, aby wykluczyć to, że przebieg został zmieniony. Musimy mieć pewność, że Twoje Porsche nie ma żadnych, nawet drobnych, usterek.

Jazda próbna:

111-punktową kontrolę kończymy jazdą próbną. Testujemy wszystkie aspekty związane z bezpieczeństwem oraz właściwości jezdne Porsche, takie jak prowadzenie, hamowanie i osiągi. Sprawdzamy także systemy wspomagające kierowcę, zapewniające wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy.

Układ napędowy i podwozie:

poddajemy testom te aspekty techniczne pojazdu, które są krytyczne dla bezpieczeństwa, wpływają na wydajność i gwarantują sportowe osiągi. Sprawdzamy, czy poprawnie funkcjonują skrzynia biegów, układy: chłodzenia, hamulcowy, paliwowy i wydechowy. Dokładnie sprawdzamy układ zawieszenia.

Koła i opony:

opony mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa. To one przenoszą całą moc Porsche na nawierzchnię, po której auto się porusza. Każdą z opon sprawdzamy pod kątem uszkodzeń, stanu bieżnika oraz odpowiednich oznaczeń homologacyjnych.

Silnik:

sercem Porsche jest jego silnik. Dlatego bardzo dokładnie badamy jego charakterystykę pracy. Sprawdzamy również inne kluczowe elementy, takie jak paski osprzętu i akumulator. Chcemy mieć pewność, że wszystko działa bez zarzutu. Nie mierzymy jedynie jednego aspektu: legendarnego dźwięku silnika Porsche. Tego kierowcy powinni doświadczyć osobiście.