PRZEKONAJ SIĘ,
NA CO CIĘ STAĆ
Każde Porsche ma w sobie sportowy gen. Czas wyzwolić pełny potencjał naszych samochodów w ich naturalnym otoczeniu – na torze wyścigowym w Kamieniu Śląskim. Przetestuj całą gamę modeli Porsche pod okiem profesjonalnych instruktorów i rozwiń swoje umiejętności sportowego kierowcy. Spotkajmy się w Porsche Experience Center Silesia Ring już w maju i wrześniu 2019.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy z Doradcą w Porsche Centrum Łódź

Skontaktuj się bezpośrednio z Porsche Centrum Łódź

Porsche Centrum Łódź

al. Władysława Bartoszewskiego 15
93-341 Łódź
42 208 71 00 (8:00 - 18:00)

PORSCHE EXPERIENCE CENTER

Profesjonalny tor wyścigowy znajdujący się w Centrum Drivingowym Porsche w Kamieniu Śląskim jest najnowszym obiektem tego typu w Polsce. Posiada 7 różnych konfiguracji z czego nitka główna liczy 3,6 kilometra. Minimalna szerokość toru wynosi 12 metrów, a najdłuższa prosta to aż 730 metrów.

Dodatkowym atutem toru Silesia Ring jest jego dogodna lokalizacja - zaledwie 8 km od nitki autostrady A4 oraz maksymalnie 4,5 godziny drogi od 5 europejskich stolic.

INSTRUKTORZY

PORSCHE EXPERIENCE

Janusz Dudek
Andreas Mayrl
Michał Kościuszko
Maciej Bocheński
Jakub Litwin
Jan Niesiołowski

Samochody

Porsche Experience

Istotą Porsche Experience jest bezpośrednie i pełne doświadczenie najlepszych sportowych samochodów z gamy modelowej Porsche. W zależności od formuły wydarzenia zasiądziesz za kierownicą kilkudziesięciu ikon motoryzacji.