Nowe modele Cayenne Coupé
Stworzone z osiągów.

Chcę poznać Porsche Cayenne Coupé
Jestem zainteresowany zakupem

Sylwetka sportowca

Wystarczy jedno spojrzenie na tę sylwetkę i wszystko staje się jasne. Setki koni mechanicznych i niesamowite przyspieszenie ukryte pod maską, wyrażone w linii nadwozia. Sylwetka godna sportowca. Zaprojektowany na nowo tył, wloty powietrza oraz ukryty wysuwany spoiler podkreślają wyższość na drodze osiąganą bez najmniejszego wysiłku.

 Cechy


Oprócz analogowego stopera na desce rozdzielczej pakiet Sport Chrono obejmuje przełącznik trybów jazdy na wielofunkcyjnej, sportowej kierownicy. Służy on do wyboru jednego z czterech ustawień: Normal, SPORT, SPORT PLUS i Individual. Charakterystykę podwozia i dynamiki jazdy Coupé możesz więc zmienić jednym ruchem dłoni. Na wyświetlaczu w zestawie wskaźników znajdziesz informacje na temat przyspieszenia wzdłużnego i poprzecznego, a na ekranie systemu Porsche Communication Management (PCM) – widok osiągów, w tym czasy okrążeń uzyskane na torze wyścigowym.

Ośmiostopniowa przekładnia Tiptronic S

Atletyczna skala Coupé zależy wyłącznie od Ciebie – ale przeprojektowana, 8-biegowa skrzynia Tiptronic S zawsze dotrzyma Ci kroku. A to wszystko w połączeniu z mniejszym zużyciem benzyny i jeszcze wyższym poziomem komfortu.

Żeglowanie

Aby oszczędzać paliwo, w pewnych sytuacjach dostępna jest tak zwana funkcja „żeglowania” (jazdy wybiegiem). Silnik zostaje wówczas odłączony od przekładni, a jego prędkość obrotowa spada do prędkości biegu jałowego.

Porsche Surface Coated Brake (PSCB)
Nowa, ceramiczna powłoka (węglik wolframu) sprawia, że żeliwne tarcze hamulcowe mogą pozostać lśniące nawet po dłuższym postoju. Powłoka ta nie rdzewieje ani nie matowieje, a przy tym znacznie zmniejsza ilość generowanego pyłu hamulcowego. Układ hamulcowy Porsche Surface Coated Brake (PSCB) zapewnia stabilne hamowanie nawet przy dużych obciążeniach.

Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB)
Nawiercane krzyżowo ceramiczne tarcze hamulcowe Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB) oferują optymalną skuteczność wytracania prędkości nawet w najtrudniejszych warunkach – a jednocześnie, dzięki doskonałej odporności na przegrzanie, zapewniają krótszą drogę hamowania. Ceramiczne tarcze są o około 50% lżejsze od porównywalnych tarcz z żeliwa, dlatego mają pozytywny wpływ na dynamikę jazdy.

Porsche 4D Chassis Control
System Porsche 4D Chassis Control otwiera nowy wymiar kontroli zawieszenia. Analizuje aktualną sytuację drogową w oparciu o przyspieszenie wzdłużne, boczne i pionowe, a następnie oblicza najlepsze warunki jazdy i w czasie rzeczywistym synchronizuje działanie wszystkich systemów podwozia. W skrócie, tworzy czwarty wymiar. Dla jeszcze lepszej wydajności.

Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC) oraz Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus)
Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC) to aktywny system stabilizacji przechyłów. Elektromechaniczne stabilizatory przeciwdziałają poprzecznym ruchom nadwozia w trakcie pokonywania zakrętów. Ponadto PDCC minimalizuje skłonności do przechyłów podczas jazdy po nierównościach. Efekt: jeszcze lepsza zwinność i dynamika jazdy. W połączeniu z Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus) poprawione zostają także stabilność prowadzenia i reakcje na ruchy kierownicą.

Sportowe pakiety optymalizujące masę
Do wyboru są trzy wersje sportowego pakietu optymalizującego masę własną samochodu. Każdy z nich zawiera profilowany dach z włókien węglowych, pakiet SportDesign z karbonowym wykończeniem dyfuzora, 22-calowe koła z obręczami GT Design oraz – w przypadku Cayenne Turbo Coupé – sportowy układ wydechowy. W utrzymanym w czarnej tonacji wnętrzu czeka na Ciebie pakiet wykończenia z elementami z włókien węglowych oraz cztery sportowe, częściowo skórzane fotele ze środkowymi panelami pokrytymi tkaniną w tradycyjny, pasiasty wzór. Podsufitkę i koło kierownicy wykończono Alcantarą®.

Sportowy pakiet optymalizujący masę, czarny
Sportowy pakiet optymalizujący masę z szeregiem elementów polakierowanych na czarno (matowe wykończenie): tylny zderzak, osłony nadkoli i progów oraz listwy drzwi, przedni zderzak, wypełnienie wlotów powietrza oraz prowadnice powietrza, a także z 22-calowymi kołami z obręczami GT Design w kolorze Satin Black (opcja). Porsche Exclusive Manufaktur

Sportowy pakiet optymalizujący masę, karbon Sportowy pakiet optymalizujący masę z elementami z karbonu obejmuje prowadnice powietrza i górne elementy lusterek bocznych wykonane z włókien węglowych. Wypełnienie wlotów powietrza oraz dolne elementy i podstawy mają czarne wykończenie na wysoki połysk.

Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC) oraz Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus)
Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC) to aktywny system stabilizacji przechyłów. Elektromechaniczne stabilizatory przeciwdziałają poprzecznym ruchom nadwozia w trakcie pokonywania zakrętów. Ponadto PDCC minimalizuje skłonności do przechyłów podczas jazdy po nierównościach. Efekt: jeszcze lepsza zwinność i dynamika jazdy. W połączeniu z Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus) poprawione zostają także stabilność prowadzenia i reakcje na ruchy kierownicą.

System dźwięku przestrzennego BOSE® Surround Sound System
System dźwięku przestrzennego BOSE® oferuje 14 kanałów wzmacniacza. Całkowita moc wyjściowa: 710 watów. 14 głośników, w tym osobny subwoofer, pozwalają uzyskać zrównoważony, wiernie odwzorowany wzorzec akustyczny. Technika BOSE® SoundTrue zapewnia jeszcze lepszą jakość dźwięku i dynamikę w przypadku skompresowanych formatów plików, takich jak MP3. Z kolei układ redukcji szumów AudioPilot skutecznie kompensuje szum statyczny.

Nagłośnienie Burmester® 3D High-End Surround Sound System
Prosimy o ciszę – wprowadzamy nagłośnienie o łącznej mocy 1455 W, z 21 indywidualnie sterowanymi głośnikami (w tym aktywny subwoofer z 400-watowym cyfrowym wzmacniaczem klasy D), z dwukierunkowym systemem centralnym i całkowitą powierzchnią membran przekraczającą 2500 cm2. Imponujące jest również nowe doświadczenie dźwięku 3D – a to za sprawą głośników wbudowanych w przednie słupki i zastosowania specjalnego algorytmu Auro-3D®. Eleganckie, galwanizowane maskownice i loga „Burmester®” na wybranych głośnikach podkreślają ekskluzywność Coupé i sprawiają, że każdy trening może być jeszcze bardziej intensywny – wszak towarzyszy mu doskonała ścieżka dźwiękowa.

Dalej podnosić osiągi? Ale jak? Potrzebujesz odpowiedniego nastawienia. Dzięki Porsche Communication Management (PCM) i Porsche Connect lista funkcji nowych modeli Cayenne Coupé wzbogaciła się o inteligentne usługi i aplikacje. Teraz masz dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, możesz wyszukiwać restauracje i wyświetlać miejsca parkingowe dostępne w miejscu docelowym, a także korzystać z Apple® CarPlay.

Moje Porsche – My Porsche
Dowiedz się wszystkiego o swoim samochodzie – jeszcze zanim wsiądziesz za kierownicę. Skorzystaj z portalu My Porsche, na przykład żeby z wyprzedzeniem przesłać trasę przejazdu do systemu nawigacyjnego, sprawdzić poziom paliwa w zbiorniku albo upewnić się, czy wszystkie drzwi i okna są zamknięte. My Porsche

Uwaga:
Usługi Porsche Connect obejmują bezpłatny okres użytkowania, którego długość może różnić się w zależności od wybranego pakietu usług i kraju, ale nie może być krótsza niż 3 miesiące. W niektórych krajach pełna gama lub poszczególne usługi Porsche Connect mogą nie być dostępne. Ponadto w niektórych krajach do ceny usług Porsche Connect zostanie doliczony koszt zintegrowanej karta SIM wraz z pakietem danych, pozwalającym na korzystanie z wybranych usług. Aby za pośrednictwem zintegrowanej karty SIM używać hotspotu WiFi i innych usług spoza oferty Porsche Connect, np. strumieniowego przesyłania muzyki, w krajach tych dostępny jest również płatny pakiet danych (można go nabyć w sklepie Porsche Connect). Alternatywnie, połączenie danych można nawiązać przy użyciu własnej karty SIM. Aby uzyskać więcej informacji na temat bezpłatnych okresów subskrypcji, dodatkowych kosztów i dostępności poszczególnych usług w swoim kraju, odwiedź stronę www.porsche.com/connect lub skonsultuj się z Porsche Centrum.

Porsche InnoDrive wraz z adaptacyjnym tempomatem
W sporcie koncentracja to podstawa sukcesu. Aby nic nie zakłócało Twojej koncentracji podczas jazdy, adaptacyjny tempomat automatycznie utrzymuje odległość od poprzedzającego pojazdu. W połączeniu z Porsche InnoDrive zostaje wzbogacony o dodatkowe, innowacyjne funkcje – predykcyjnie dostosowuje szybkość jazdy, uwzględniając ograniczenia prędkości oraz nachylenia dróg wzdłuż trasy i optymalnie dobiera do nich strategię zmiany biegów. Kolejnym elementem wyposażenia z zakresu wsparcia kierowcy jest Asystent utrzymania pasa ruchu, który łączy w sobie funkcje adaptacyjnego tempomatu i kontroli pasa ruchu na drogach szybkiego ruchu – nawet w zatłoczonych warunkach. W niektórych krajach Porsche InnoDrive nie jest dostępny.

Ekran head-up
Wsparcie kierowcy zapewnia również nowy, kolorowy ekran head-up (dostępny na życzenie). Wszystkie istotne informacje na temat jazdy wyświetla on w bezpośrednim polu widzenia, bez rozpraszania uwagi.

Reflektory matrycowe LED wraz z Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS+)
Osiemdziesiąt cztery diody LED dostosowują swoje działanie do aktualnej sytuacji na drodze – mogą zostać przełączone lub przyciemnione. Efekt: koniec z oślepianiem kierowców poprzedzających pojazdów lub tych nadjeżdżających z przeciwka. Jednocześnie obszar pomiędzy nimi i po bokach nadal pozostaje całkowicie oświetlony, pozwalając w pełni skoncentrować się na drodze przed Tobą.
Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS+) obejmuje również elektroniczne doświetlanie zakrętów i skrzyżowań, oparte na danych nawigacji. Kiedy zbliżasz się do skrzyżowania, wiązka światła staje się krótsza i szersza – intensywniej oświetla lewą i prawą stronę drogi.

Porsche Cayenne Coupe

Cayenne Coupé

Cayenne S Coupe

Cayenne S Coupé

Cayenne Turbo Coupe

Cayenne Turbo Coupé

Dane techniczne

340 KM/250 kW Moc (KM)/Moc (kW)
6,0 s Przyspieszenie 0-100 km/h
243 km/h Prędkość maksymalna
11,8 - 12,7 Zużycie paliwa (l/100 km)
268,0 - 289,0 Emisja CO2(g/km)

Dane techniczne

440 KM/324 kW Moc (KM)/Moc (kW)
5,0 s Przyspieszenie 0-100 km/h
263 km/h Prędkość maksymalna
11,5 - 11,4 Zużycie paliwa (l/100 km)
216 - 212 Emisja CO2(g/km)

Dane techniczne

550 KM/404 kW Moc (KM)/Moc (kW)
3,7 s Przyspieszenie 0-100 km/h
286 km/h Prędkość maksymalna
13,6 - 14,0 Zużycie paliwa (l/100 km)
309,0 - 319,0 Emisja CO2(g/km)

Zainteresowany zakupem?

Dobra decyzja. Nowe Porsche Cayenne Coupé jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Wypełnij formularz.
Porsche Centrum kontaktuje się celem przedstawienia oferty

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy z Doradcą w Porsche Centrum Łódź.

Współadministratorami Państwa danych osobowych zebranych w drodze powyższego formularza są:

1. Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Niciarnianej 51/53, legitymująca się numerem KRS: 0000304253, (dalej także jako Spółka). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: ul. Niciarniana 51/53, 92-320 Łódź, e-mail: dane.osobowe@krotoski.com, nr tel.: 785 012 459.

2. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. legitymująca się numerem KRS: 0000327143, adres: ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@vw-group.pl lub pisemnie na w/w adres z dopiskiem „IOD”.

3. Wskazane wyżej dane osobowe są przetwarzane w celu przygotowania i prezentacji oferty handlowej. W przypadku wyrażenia jednej z wyżej wskazanych zgód marketingowych, dane osobowe przetwarzane będą również w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych.

4. Podstawa prawna przetwarzania: przetwarzanie odbywa się w celu podjęcia działań niezbędnych do zawarcia umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). W przypadku wyrażenia jednej z powyższych zgód marketingowych przetwarzanie odbywa się w oparciu o Pani/Pana zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W przypadku przetwarzania danych osobowych w celach dowodowych (ochrona praw i obrona przed roszczeniem), przetwarzanie opiera się o prawnie uzasadniony interes Spółki (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

5. Dane osobowe przetwarzane będą do chwili zawarcia oraz realizacji umowy oraz dalej do chwili przedawnienia roszczeń plus 1 rok od tego dnia (do chwili wygaśnięcia prawdopodobieństwa roszczeń) lub do chwili odstąpienia od zamiaru zawarcia umowy. W zakresie wyrażonych zgód marketingowych, dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody, a dalej przez okres prawdopodobieństwa przedawnienia roszczeń w celach dowodowych.

6. Kategorie odbiorców danych osobowych: podmioty wykonujące na rzecz Spółki zadania związane z administrowaniem strony internetowej; podmioty wykonujące na rzecz Spółki zadania związane z administrowaniem systemami teleinformatycznymi, podmioty realizujące dla Spółki określone czynności marketingowe, np. agencja reklamowa, organizator eventu, callcenter, spółki z grupy Porsche (Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. (VGP – importer Porsche w Polsce), Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Porsche Central and Eastern Europe s.r.o., Porsche Smart Mobility GmbH).

7. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany.

8. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jestem gotowy aby odpowiedzieć na Państwa pytania.
Zapraszam do kontaktu